Kniha monster high 3 recenze

21. července 2012 v 10:00 | Taly |  Recenze
Jak se vám líbí?mě hrozně moc!Nejvíc se mi líbí 3 díl :)Clawdeen ze seriálu sice moc nemusím,ale v knížce se ukáže její druhá stránka.A to se mi na tý knížce líbí nejvíc!

Recenze

Kniha krásně ukazuje na to,jak je důležité přijímat změny a odlišností nás všech.Ale také ukazuje na to že za naše chyby se musí platit.Protože je z prostředí ''teen'' světa,dokáže se čtenář víc vžít do charakteriky jednotlivých postav a jejich emocí.Emociálně je ta to kniha velmi povedená oproti ostatním dílu.U postav je také vidět jejich proměny od 1 dílu:

Cleo:Víc snáší Melody a pomalu ztrácí svoji namyšlenost a povrchnost

Melody:Uvědomuje si vlastní důležitost a má konečně větší sebevědomí a víc si věří než v předchozích dílech.Také neztrácí naději že by jednou mohlo být všechno jinak

Billy:Jeho cit k Frankie roste víc a víc.Zároven se z něho stal větší romantik.Pomalu ale jistě si uvědomuje že Frankie K Brettovy pořád něco cítí a to ho ničí.

Frankie:V prvním díle už téměř ztratila naději na jiný život.A ta naděje se ji ve třetím díle vrací a chce revoluci sováků.K Brettovy pořád něco cítí a Billy je pro ní jen nálepka na ránu kterou ji Brett způsobil.Uvědomuje si že je špatné Billyho tahat za nos ale co má dělat?

Clawdeen:V Clawdeen se ve třetím díle ukazuje její druhá stránka.Pod slupkou sebevědomé holky kterou jen tak něco nerozhází se skrývá citlivá jemná holka

Lala:Tak tahle upíří slečna se od 1.dílu moc nezměnila.Jediná změna je že si více váží přátel než v předchozích dílech a začíná ke Clawdovy cítit něco víc než jen nevinné přátelství

Jackson:Víc si váží Melody a ví že s ní nesmí být.Jeho citová stránka se ještě prohloubila

Clawd:Začíná si uvědomovat že se musí chovat dospěle aby ochránil všechny své sourozence.Jeho láska k Lale pomalu zkvétá a on ví že už jsou něco víc než jen přátelé.

Ostatní postavy se moc nezměnily


Info

Napsala: Lisi Harrison

Vydáno v Cz: 16.7.2012

Počet stran: 246

Vazba: Pevná vazba

Pro: Děti od 10 let

Můj názor:Tato knížka je velmi pěkná DOPORUČUJI!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png UPOZORNĚNÍ/WARNING!

Všeje chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu, ale nic jako urážení apod nezůstane beztrestné. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje čimého souhlasu, nahlašuji, ať jsi kdo jsi!
http://cleo-egyptian-world.blog.cz