Květen 2015

Jak šel čas..?

11. května 2015 v 17:17 | Natálie |  Můj deník
.
2 roky uplynuly jako voda a já jsem opět tady,na začátku
Monster High období je už minulost,ale já i přesto mám potřebu vám říct,co se za ty 2 roky se mnou stalo.
Momentálně je mi 14 let.Poslouchám Lanu Del Rey,Arctic Monkeys,Die Antwoord,St.Vincent,FKA Twigs,The Smiths...
Miluju filmy,kvalitní filmy.12 opic,Donnie Darko,Vykoupení z věznice Shawshank,Two Thirty 7 a Requiem for a dream se řadí mezi mé oblíbence.Jsem taky fanatik do Game of Thrones.
.
Stal se ze mě filozof,hledající smysl ve všem.Dlouhé rozhovory o ničem,ale zároven o všem,bez cíle,avšak hledající východisko.Grafika přesedlala na Design a když zrovna nefilozofuju,obdivuji,či vytvářím umění všeho druhu.Fotografie,kresba,hudba,tanec...
.
Už kdysi jsem se zmiňovala,že jsem dříve měla deprese,ty se sice naplno nevrátily,občas se ale projeví.Trpím bipolární poruchou.Euforie a deprese jsou u mě na denním pořádku.Naučila jsem se s tím žít, a možná,že mi to i v něčem pomohlo.Vážím si života,každé chvilky,kdy se cítím dobře a těch je naštěstí pořád hodně.
.
Když jsem blog zakládala /2012/ byla jsem malá,zakomplexovaná,uzavřená holka.Od té doby jsem ušla velkou cestu.Našla jsem lidi,kteří mi rozumí a v určitém ohledu jsou stejní jako já.Ale hlavně,našla jsem SEBE.V hudbě,oblékání,filmech,životním stylu...a v černém hůmoru.Stal se ze mě silný jedinec,co ví co chce a jde si pro to.Už se nebojím projevovat své názory,už se nebojím toho, co si o mně myslí ostatní,už se nebojím strachu.
.

Můžete se ptát:''Proč takovýto článek píšeš na blog o Monster High?''
Proč?Tento blog zachytil,ikdyž z malé části,období mého života.K mému překvapení se na blogu občas někdo objeví,30 lidí týdně je ale i tak,ke skutečnosti,že blog je již 2 roky neaktivní,poměrně velké číslo.''Někdo'' si jednou tento článek přečte,může to být zítra,může to být za rok.Komu ale na tom záleží?Tento článek je perfektní zakončení blogu.Žádný jiný příspěvěk už nikdy nevydám.
.
Tohle je definitivní tečka za celým Monster High světem,dokud totiž tento článek neexistoval,mohla jsem se kdykoliv vrátit.Teď už to nepůjde.Nakonec chci říct,že určité období mého života,mě tento blog naplňoval,toto období je však už pryč a mě nezbývá říct nic jiného než
SBOHEM
.

http://icons.iconarchive.com/icons/creative-freedom/shimmer/128/Warning-icon.png UPOZORNĚNÍ/WARNING!

Všeje chráněno autorským právem! Je zákázáno cokoliv kopírovat, či napodobovat. Rovněž nepiště urážlivé komentáře, či vulgarismy, nikdo na to není zvědavý. Samozřejmě upřímnou kritiku či slušně vyjádřenou nespokojenost snesu, ale nic jako urážení apod nezůstane beztrestné. Taktéž i kopírování či napodobování, jakmile najdu nějakou věc z mého blogu beze zdroje čimého souhlasu, nahlašuji, ať jsi kdo jsi!
http://cleo-egyptian-world.blog.cz